Trumpai apie www.seb.lt vartojamasias paskolas

Vartojimo kreditai suteikiami visiems Lietuvos gyventojams, sulaukusiems 18 metų ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Privalumai

Galime suteikti net iki 80 000 litų vartojimo kreditą. Be to:

  • Jums nereikės įkeisti turto, o lėšas tą pačią dieną pervesime į Jūsų nurodytą sąskaitą SEB banke. Pinigus galėsite leisti kaip panorėję – už tai bankui atsiskaityti nereikės;
  • jei Jums nepakanka pinigų pradinei būsto kredito įmokai, šiai įmokai sumokėti suteiksime vartojimo kreditą ir netaikysime vartojimo kredito administravimo mokesčio.

Palūkanos

Metų palūkanos už vartojimo kreditą priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių įvertinimo, vartojimo kredito valiutos, o svarbiausia – nuo to, keliomis saugumo priemonėmis naudositės.

Kredito grąžinimas

Kreditas pradedamas grąžinti kitą mėnesį po vartojimo kredito sutarties pasirašymo. Jums tereikės pasirūpinti, kad Jūsų sąskaitoje SEB banke kiekvieno mėnesio sutartyje nustatytą dieną pakaktų lėšų palūkanoms sumokėti ir nustatytai kredito daliai grąžinti. Mokėjimo dieną iš Jūsų sąskaitos mes nurašysime vienodą kredito ir apskaičiuotų palūkanų sumą.

Į ką kreiptis?

Maloniai kviečiame kreiptis į bet kurį SEB banko skyrių arba iškart užpildyti kredito paraišką. Banko darbuotojai apskaičiuos norimo kredito mėnesio įmoką, palūkanų normą bei metinę kredito grąžinimo normą.

Gauti seb paskolą

Palikite komentarą