Trumpai apie minipaskola.lt greituosius kreditus

UAB „Ferratum“ - nuo 2005 metų įvairiose Europos šalyse sėkmingai veikiančios Ferratum įmonių grupės dalis. Savo veiklą pradėjusi Suomijoje, per gan trumpą laiką Ferratum grupė išplėtojo veiklą keliolikoje Europos Sąjungos valstybių, ir šiuo metu teikia greitas mini paskolas internetu bei SMS žinutėmis Baltijos, Skandinavijos, Rytų ir Vakarų Europos valstybėse. Teikiamų paslaugų esmė – mini paskolos yra be užstato, nedidelės, vienkartinės ir trumpalaikės, teikiamos tik fiziniams asmenims.

Ferratum įmonių grupė savo veikloje vadovaujasi veiklos skaidrumu ir profesionalumu, aukštu Klientų aptarnavimo standartu.

Lietuvoje mini paskolos yra teikiamos 21 – 70 metų nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams. Savo veikloje UAB „Ferratum“ vadovaujasi pagrindinėmis Suomijos Respublikos mikro paskolų įmonių asociacijos etikos kodekso nuostatomis. Viena iš kodekso taisyklių teigia, kad paskolos nėra teikiamos nakties metu.

Jūs, gerbiami Klientai, galėsite gauti mini paskolą negaišdami savo brangaus laiko - visas procesas neužtrunka nė valandos. Galėsite pasirinkti Jums reikalingą mini paskolos sumą ir laikotarpį, per kurį Jums būtų patogu grąžinti mini paskolą. Įmonės tikslas – patogumas Jums, saugumas bei greitis.

UAB Ferratum užtikrina, kad Jūsų asmens duomenys bus laikomi saugiai, pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymą, bei kitus teisės aktus ir jų reikalavimus (asmens duomenų valdytojo identifikavimo kodas P3742). Visi UAB Ferratum darbuotojai bei atstovai įsipareigoja ir įpareigoti saugoti visus Jūsų asmens duomenis.

Kada ir kokiu būdu sulauksiu sprendimo dėl paskolos išdavimo?

Sprendimą dėl mini paskolos suteikimo gausite SMS žinute per keletą minučių po paskolos prašymo išsiuntimo. Sprendimai yra teikiami tik mūsų bendrovės darbo laiku: I-V 8-20, VI 9-17.

Kiek laiko užima paskolos išdavimas?

Jei esate registruotas Ferratum klientas, paskola suteikiama per keletą minučių po to, kai sulaukiame paskolos prašymą patvirtinančią SMS žinutę „Sutinku" iš Jūsų registruoto mobiliojo telefono.

Jei nesate Ferratum klientas, paskola gali būti suteikta per 30 min. nuo registracijos patvirtinimo, priklausomai nuo registracijos mokesčio apmokėjimo greičio ir papildomai nuo lėšų pervedimo greičio banko sistemoje.

Kodėl mano mini paskolos prašymas nepatenkintas?

Priežastys gali būti šios:

  • a) esate jaunesnis nei 21 m. amžiaus (paskolos prašymą gali pateikti klientai nuo 21 iki 70 m. amžiaus);
  • b) galite turėti viešuose skolų registruose registruotų laiku neapmokėtų skolų (sąskaitų, įsipareigojimų, ar pan.);
  • c) negaunate pakankamų nuolatinių pajamų
  • d) nesate deklaravęs savo gyvenamoios vietos
  • e) registruodamiesi galėjote padaryti klaidą; tuomet patikrinkite ar teisingai nurodėte adresą, asmens kodą, sąskaitos numerį;
  • f) pirmą kartą imate mini paskolą kurios suma 600 Lt arba 800 Lt (600 lt suma išduodama tik tiems, kurie jau antrą kartą ima paskolą ir yra laiku grąžinę pirmąją; 800 Lt - atitinkamai prašant trečiosios, ir tinkamai grąžinus bent vieną ankstesnę 400 arba 600 Lt paskolą);

Ar galima prašyti daugiau nei vienos mini paskolos?

Taip, galima. Pilnai atsiskaičius už vieną paskolą, galima prašyti kitos. Tuo atveju registruotis nebeprivalote.

minipaskola.lt kreditų kainų lentelė

15 d.30 d.
100.00 Lt15.00 Ltx
200.00 Lt21.00 Lt31.00 Lt
400.00 Lt37.00 Lt60.00 Lt
600.00 Lt51.00 Lt85.00 Lt
800.00 Ltx105.00 Lt
1000.00 Ltx125.00 Lt
Gauti ferratum paskolą

Palikite komentarą